BHP w pracy DIAGNOSTY

BHP w pracy  DIAGNOSTY

Praca z klientem to duża odpowiedzialność, bo mówimy o ludzkim zdrowiu i życiu, ale także umiejętność ochrony siebie i swojego zdrowia. Potocznie mówiąc nadmierne zaangażowanie się w strukturę psychiczną klienta i wejście w jego przeżycia oraz emocjonalność powoduje, że zaczynamy jako ludzie bardzo słabnąć i chorować. Aby ustrzec się przed taką sytuacją należy bezwzględnie stosować tzw. bhp pracy diagnosty. Stomatolog zakłada maskę my stawiamy niewidzialne, szklane ściany, które chronią nas przed czyjąś ingerencją. Jeżeli pracujesz z drugim człowiekiem wchodzisz w jego tzw. biopole, a on w Twoje. Zgodnie z udowodnionymi prawami fizyki kwantowej, każdy człowiek posiada dookoła siebie min 50cm biopole. Przebywanie w czyimś biopolu powoduje przejęcie jego struktur energetycznych. Jeżeli nasze biopole jest silne nic nam nie grozi. Gorzej gdy jesteśmy przemęczeni albo nadmiernie wrażliwi i wyczerpani. Wówczas po kilku wizytach, rożnych osób, czujemy potężne zmęczenie. Często osoby mówią, że „siły je opuszczają”. Kładą to na karb ciężkiej pracy. Ale to jest właśnie dokładnie pozbawienie siebie energii poprzez kontakt z drugim człowiekiem i oddanie mu swojej energii życiowej. Na początku robimy to nieświadomie. Ale pracując w bliskości z drugim człowiekiem i w dodatku z takim który może być chory trzeba znać techniki ochronne. Nie bez powodu w starych aptekach farmaceuta stał za szklaną ścianą i łączyła go z klientem tylko cieniutka szczelina.  Tak więc zasady BHP obowiązkowe dla wszystkich pracujących w bezpośredniej bliskości z drugim człowiekiem i jego emocjami brzmią:

 1. Codziennie rano czyść swój umysł ze wszystkich negatywnych emocji i pój się pozytywną energią płynąca z pozytywnych afirmacji i bycia wdzięcznym

 2. Każdy klient jest neutralną osobą ,którą przyjmujesz bez emocji i wnikania w jego życie.

  Musisz być na bardzo wysokim poziomie energetycznej dojrzałości, aby poradzić sobie z tymi obciążeniami, z jakimi przychodzi do Ciebie klient. Dlatego ,jeśli zaczynasz pracę i chcesz być wolny od jego chorób wysłuchaj co ma Tobie do powiedzenia, postaw diagnozę , zaproponuj terapię i to wszystko. Emocje pozostaw na prywatne spotkania po pracy.

 3. Kiedy klient wychodzi z Twojego gabinetu powiedz ; oddaję Tobie wszystko z czym przyszedłeś. Mój świat jest wolny i czysty od Twoich doznań. To ważne. Trzeba cały czas pamiętać, że przychodzą do gabinetu najczęściej osoby słabe i pozbawione energii życiowej i skądś muszą ją czerpać.

 4. Jeśli możesz pal w swoim gabinecie , białe czyste świece. Oczyszczają i rozładowują szkodliwe ładunki

 5. Co jakiś czas oczyszczaj przestrzeń gabinetu paląc białą szałwię lub liście czarnego orzecha.

 6. Sam kąp się codziennie zmywając z siebie wszelkie zanieczyszczenia czystą wodą.

  Gdy czujesz mocne osłabienie wykąp się w zielu o nazwie czarcie żebro.

 7. Dbaj przede wszystkim o swoje zdrowie, spokój i wewnętrzną ciszę.

  Tylko Ty masz nad tym kontrolę i nikt poza Tobą o to nie zadba.

 8. Regularnie badaj się i obserwuj swoje ciało.

 9. Jeśli czujesz w czasie badań nagłe zmęczenie wstań i zrób kilka porządnych oddechów przeponą, przejdź się na spacer. Praca na siłę zbyt nadwyręża Twój organizm i prowadzi do choroby.

 10. Przed badaniami stosuj dobre suplementy , zioła i odpowiednią żywność , aby Twoje komórki dostały to czego potrzebują do ochrony.

  Coenzym Q 10, Wit. B-complex, Potas, magnez , kw. Omega 3 , wit. C , to podstawa.

  Pamiętaj ! Każdy klient przychodzi z czymś czego nie znasz, a z czym Twój organizm musi się zmierzyć ,o czym w ogóle nie myślisz. Prowadzenie gabinetu to odpowiedzialna praca zarówno dla Twojego klienta, ale także dla Ciebie i Twojego zdrowia. Bądź uważny , czujny i  pokorny wobec informacji, które przychodzą do Ciebie. Reaguj zawsze za nim choroba będzie pierwsza.

 11. Przestrzegaj godzin snu .Od 23 do 6 rano.

 12. Rób dziennie nie więcej niż 8 max 10 badań. Ta praca jest wyczerpująca i nawet jeśli na początku tego nie czujesz , bo jesteś zafascynowany nową pracą , fakt jest faktem i uwierz ,że to jest dla Twojej ochrony i zdrowia.

 13. Regularnie korzystaj z wakacji . Ładuj swój organizm min. co 6 miesięcy , aby służył Tobie jak najdłużej. Jesteś wizytówką swojego gabinetu i powinieneś świecić przykładem dla swoich klientów. Oni Ciebie bacznie obserwują. Pamiętaj o tym!

Opracowała  Justyna  Chmielewska 29.03.2017r

62-081 Wysogotowo, ul. Wierzbowa 20

kom. +48 882 107 486
kom. +48 728 999 958
kom. +48 537 197 797

kontakt@auruminstytut.pl