O nas

AURUM Instytut Medycyny Holistycznej PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI
został utworzony jako odpowiedź na potrzeby dzisiejszych czasów.

NIEPUBLICZNA  INSTYTUCJA  SZKOLENIOWA
wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.30/00092/2017

07.LIPCA 2017R AURUM INSTYTUT MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ otrzymał  CERTYFIKAT  PRZEDSIĘBIORSTWO PRZYSZŁOŚCI, nadany przez FUNDACJĘ ROZWOJU EDUKACJI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

Jako Niepubliczna Instytucja Szkoleniowa AURUM Instytut Medycyny Holistycznej ;

 1. Organizuje pozaszkolne formy kształcenia w tym ;

  a/ Cykl szkoleniowy dla SPECJALISTÓW-DIAGNOSTÓW

  -w zakresie obsługi KWANTOWEGO BIMAGNETYCZNEGO ANALIZATORA SKŁADU CIAŁA „QUANTUM-A”
  -w zakresie obsługi nieliniowego urządzenia biomagnetycznego, diagnostyczno-terapeutycznego 8 D-NLS

  b/ Konferencje dla Specjalistów do spraw zdrowia czyli Dietetyków, Naturopatów, Fizjoterapeutów, Lekarzy w celu promocji Naturalnych Metod Terapeutycznych

  c/ Webinary w zakresie promocji usług pro zdrowotnych

  d/ Spotkania dla grup społecznych w mniejszych miejscowościach. Spotkania skierowane są na promocję zdrowia wśród ludności poza dużymi ośrodkami miejskimi oraz działania edukacyjne w obszarze profilaktyki i zapobiegania rozwojowi chorób. 

 2. AURUM INSTYTUT MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ działa w kierunku utworzenia grupy Diagnostów w zakresie specjalistycznej diagnostyki biomagnetycznej. Specjalista, który odbędzie pełen cykl szkoleniowy otrzymuje CERTYFIKAT; SPECJALISTA MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ.

AURUM INSTYTU MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ objął patronat, nad projektem, o nazwie;RODZINNY GABINET ZDROWIA.
Celem działań,w ramach projektu ,jest zbudowanie profesjonalnie działających gabinetów pro rodzinnych, których zadaniem jest  edukacja i profilaktyka  oraz współpraca z rodziną.
Specjalista Diagnosta prowadzący Rodzinny Gabinet Zdrowia przechodzi zaawansowany system szkoleniowy, przygotowujący go do samodzielnego prowadzenia Rodzinnego Gabinetu Zdrowia.
Podstawą rozpoczęcia pracy w gabinecie jest otrzymanie Certyfikatu; PROMOTOR ZDROWIA RODZINY

AURUM INSTYTUT MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ współpracuje z różnymi Instytucjami wspierającymi edukację prozdrowotną oraz terapeutyczną.
Działalność Instytutu wspiera osoby młode, rozpoczynające karierę zawodową , jak również osoby poszukujące nowych ścieżek zawodowych. W Instytucie mogą odbywać praktyki studenci uczelni wyższych na kierunkach Dietetyka, Żywienie Człowieka , Promocja Zdrowia.

Misją Instytutu jest przede wszystkim wspierać „powrót do natury” we wszystkich możliwych dziedzinach, w tym głównie w zakresie żywienia i terapii naturalnych .Działania Instytutu skierowane są głównie na promocję leczniczego działania natury i kreowania tego, jako myśli przewodniej. Uczymy i promujemy mądre zastosowanie ziół oraz terapii naturalnych.Pomagamy znaleźć naturalne sposoby na wyjście z choroby doraźnej i przewlekłej , depresji czy emocjonalnych niedomagań.

Wspieramy i promujemy rozwój nowoczesnych technik diagnostyczno – terapeutycznych.
W swoich badaniach naukowych opieramy się na osiągnięciach medycyny kwantowej, medycyny mitochondrialnej,medycyny rosyjskiej. Łączymy doświadczenia tych dziedzin i pomagamy znajdować najlepsze rozwiązania diagnostyczno-terapeutyczne.

Organizujemy spotkania dla różnych grup społecznych. Poprzez edukację  ludności w małych i dużych miejscowościach pokazujemy , że warto zapobiegać rozwojowi chorób i postawić na działania profilaktyczne, przekonując ,że gdy przychodzi choroba jest o krok za późno. Stąd główny nacisk na edukację w kierunku profilaktyki i działań pro zdrowotnych.

AURUM INSTYTUT MEDYCYNY HOLISTYCZNEJ to miejsce skierowane na praktyczną naukę zawodu i zdobycie wiedzy dla osób chcących pomagać innym ludziom, poznawać działanie różnorodnych terapii naturalnych, które wspólnie  promujemy i rozwijamy.
Instytut to możliwość tworzenia środowiska ludzi otwartych na współpracę w dziedzinie, której potencjał jest nieskończenie wielki ,a korzyści płynące dla ludzi nieograniczone.

To co zniszczone , powinno być naprawione.
Nawet gdy niewiele możesz, nie opuszczaj rąk i nie pozostawiaj spraw własnemu biegowi.
Jeśli brak ci sił , poszukaj sprzymierzeńców. Przekonaj otoczenie , że warto zreperować to co zepsuli inni.

`Siła ,która jest w każdym z nas naprawi to co zostało zniszczone ,
aby to co zostało nam dane narodziło się na nowo`
~ justyna~

 

62-081 Wysogotowo, ul. Wierzbowa 20

kom. +48 882 107 486
kom. +48 728 999 958
kom. +48 537 197 797

kontakt@auruminstytut.pl