8 D-NLS

8 D – NLS Urządzenie  diagnostyczno – terapeutyczne

To wyjątkowa fuzja rezonansu widmowego, analizatora rezonansu kwantowego, analizatora  rezonansu akustycznego

 

Urządzenie to daje możliwość wykonania badań przy wykorzystaniu 860 raportów pomiarowych i  100 000 punktów pomiarowych

 

Nielinearny system analizy (NLS) wykorzystany w działaniu tego urządzenia jest najbardziej zaawansowaną technologią informacyjną,uznaną za najbardziej znaczące i korzystne osiągnięcie współczesnej nauki tchnologicznej w obszarze informacyjno-biologicznym

„System nielinearny (NLS) wykorzystuje najbardziej zaawansowaną analizę spektroskopii rezonansowej, analizę rezonansu kwantowego, analizę rezonansu akustycznego, skanowanie tomograficzne.
Nowoczesne badania dotyczące pól energetycznych wokół roślin i zwierząt dowiodły, że istnieją bardzo słabe, specyficzne dla określonego systemu biologicznego  tzw. magnetyczne pola wirowe o określonej częstotliwości. Liczne eksperymenty przeprowadzone w Instytucie Psychofizyki Praktycznej potwierdzają ścisły związek między wirującymi polami magnetycznymi a systemami biologicznymi . Wirujące pola magnetyczne odgrywają ważną rolę w przekazywaniu informacji i interakcji z systemami biologicznymi i stanowią podstawę  oddziaływania pozakomórkowego i wewnątrzkomórkowego w żywym organizmie .

W starożytnych dyscyplinach tradycyjnych typu  Joga , TMCH nazywa się je czakrami a kanały przewodzące informacje biomagnetyczne meridiamnami.
Odkrycia naukowe leżące u podstaw tej metody są technologicznym uzupełnieniem wielowiekowej medycyny orientalnej opartej na koncepcjach energetycznej akupunktury jako narzędzia do kontroli systemu biologicznego. Jeśli zwrócimy się do chińskiego systemu meridianowego, będziemy nawiązywać do tajemniczego strumienia Qi, który w energetyce przypomina nam spójny strumień fotonów

Zasady urządzenia NLS mają swoje początki w badaniach biorezonansowych, które rozpoczęły się w 1950 roku i były prowadzone przez naukowców z USA i Rosji.

 

 

Baza danych umieszczona w  NLS, zawiera zaawansowane informacje wprowadzone przez rosyjskich programistów , którzy tworząc ją opierali się na badaniach klinicznych wykonywanych dla około 100 000 pacjentów z ponad 1000 problemów zdrowotnych.

Skaner 8D NLS został zaprojektowany tak, aby zapewnić najbardziej trafne wyniki. Zapewnia to mechanizm pomiarowy, który koncentruje się na mózgu jako najważniejszym źródle pamięci komórkowej całego  organizmu. Umysł gromadzi wszystkie informacje o zmianach zachodzących w komórkach. Czujniki w słuchawkach umieszczone na uszach osoby badanej ,pobudzają mózg do wysłania informacji o zmianach zapisanych w komórkach mózgowych.Każda zmiana na poziomie komórkowym zostanie wykryta i zidentyfikowana, niezależnie od tego, czy problemem są bakterie, wirusy, pasożyty, manifestacja dysleksji czy zmiana biochemiczna. Wszystko zostanie wykryte przez rozpoznanie jej unikalnej częstotliwości, nazwanie i zidentyfikowana według nazwy i etapu rozwoju.

Diagnostyka

Analiza przy pomocy urządzenia 8 DNLS to zaawansowana diagnoza w zakresie szerokiego spektrum pomiarowego. Badanie prowadzone jest od  tzw. układów przekrojowych , które umożliwiają poglądową ocenę w obszarze wielonarządowym do głębszych obszarów tkankowych ,komórkowych , organelli komórkowych a kończąc na chromosomach.

Odczytujemy parametry  umożliwiające uzyskanie pełnego obrazu funkcjonalności organizmu w takich zakresach jak;
– funkcjonalność tkankowa ,narządowa ,komórkowa, mitochondrialna, chromosomalna
– procesy biochemiczne i poziom ich zaburzenia
– stany chorobowe i poziom ich rozwoju
– obecność pasożytów
– obecność toksyn w bardzo szerokim zakresie; chemia, metale, alergeny, pierwiastki promieniotwórcze

Ponadto urządzenie 8 DNLS umożliwia odczyt tzw. AURY czyli energetyki całego ciała i poziomu jej osłabienia. Ten czynnik pomiarowy ma istotne znaczenie przy określaniu niewidzialnych zaburzeń energetycznych odpowiedzialnych za wnikanie patogenów i związków toksycznych z zewnątrz do wnętrza organizmu.

Diagnoza w oparciu  8 DNLS umożliwia ustalenie poziomu zaawansowania  zmian energetycznych komórki a tym samym  ocenę stopnia zaawansowania choroby i zaburzeń  energetycznych na poziomie komórki , które mogą prowadzić do nieodwracalnych zmian chorobowych  i w konsekwencji śmierci komórkowej.

Terapia

Jako urządzenie terapeutyczne 8 DNLS działa w kilku obszarach
1. umożliwia wykonanie tzw. metaterapii czyli przywrócenia pamięci komórkowej na poziomie zdrowej komórki
2.dobór, właściwych do stanu zaburzeń, produktów ziołowych i suplementacyjnych
3.określenia żywności wspierającej terapię i szkodliwej
4.tzw. litoterapii

VEGETOTES- kontrola  i dobór  właściwych produktów teraputycznych

Za pomocą tzw. Vegetotestu urządzenie 8 DNLS  pomaga w ocenie zasadności stosowania leków, suplementów i innych elementów terapeutycznych.
Wykorzystując pojemnik do Vegetotesu możemy szczegółowo określić dawki lecznicze i szkodliwe dla danego stanu zaburzeń chorobowych.

 

 

Kompleksowa analiza wszystkich narządów i systemów ciała ludzkiego:
1. Układ sercowo-naczyniowy
2. Droga żołądkowo-jelitowa
3. Układ moczowo-płciowy
4. Układ mięśniowo-szkieletowy
5. Układ płucno-płucny
6. Układ endokrynologiczny
7. Narządy słuchowe
8. Układ nerwowy
9. Biochemiczna analiza krwi
10. Zakażenie narządów i układów – wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki, infekcje robaków, itp. (Gronkowce i paciorkowce, giardiasis, trichomonas, chlamydia, plazma moczowa,…)
11. Ocena jakościowa poziomu hormonów; nadnerczy, przysadki mózgowej, trzustki, tarczycy, h. płciowych.
12. Poziom odporności
13. Rozpoznanie alergii (złożone testy do 500 alergenów)
14. Badania medyczne (indywidualny wybór leków)
15. Diagnostyka chromosomowa
16. Analiza laboratoryjna (pomiar krwi, parametry biochemiczne, hormony, pierwiastki śladowe)
17. Funkcja AURA: może wykazywać słabość energii organu
18. Leczenie procesów patologicznych zidentyfikowanych w terapii rezonansem biologicznym (meta-terapia).
19. Metoda leczenia litho-terapia (częstotliwości widmowe dobierane osobno) Strach, emocjonalna matryca, matryca relacji itd.

Zaburzenia, które były diagnozowane  w terapii rezonansem biologicznym:
1. Alergie
2. Ostre choroby zakaźne
3. Astma oskrzelowa
4. Choroby autoimmunologiczne
5. Infekcyjne choroby odpasożytnicze
6. Choroby reumatyczne
7. Zapalenia stawów
8. Zaburzenia ginekologiczne
9. Niedobór immunologiczny o zróżnicowanym pochodzeniu
10. Powikłania po szczepionce
11. Zaburzenia oddechowe i toksyczne
12. Ból głowy i migrena
13. Zaburzenia odurzające i pasożytnicze
14. Wszystkie rodzaje bólu
15. Zapalenie neuropatyczne
16. Urazy sportowe
17. Choroby metaboliczne
18. Leczenie przed i pooperacyjne
19. Wtórne zaburzenia wirusowe
20. Urologiczne zaburzenia
21. Stan emocjonalny osoby np .: strach, gniew itp.
22. Funkcja AURA
23. Metoda leczenia litho-terapia (częstotliwości widmowe dobierane osobno) Strach, emocjonalna matryca, matryca relacji itd.

Zaawansowana technologia urządzenia umożliwia także tworzenie indywidualnych preparatów wg uznanego nośnika ; woda, cukier, alkohol. Częstotliwości komórkowe danych produktów terapeutycznych można przenieść na wskazany nośnik otrzymując preparat terapeutyczny zgodny ze wskazaniami uzyskanymi w trakcie diagnozy.

 

OFERTA  HANDLOWA 

62-081 Wysogotowo, ul. Wierzbowa 20

kom. +48 882 107 486
kom. +48 728 999 958
kom. +48 537 197 797

kontakt@auruminstytut.pl